Ashampoo Burning Studio 8.03 Full


Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir veri yazdırma aracıdır. Nero programının alternatifi diyebiliriz. Ben Ashampo burning ‘i kullanıyorum çünkü nero çalışırken bilgisayarı yavaşlatıyor ve bilgisayarda fazla alan kaplıyor. Ashampoo ise daha hafif ve az yer kaplıyor ve nero’nun yaptığı tüm işlevleri daha fazlası ile yerine getirebiliyor. Ashampo Burning gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak kolay erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.

Yazılımın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan yazılım bu işlemlerini de yalnızca birkaç kolay aşamada gerçekleştirebilmektedir.

Müzik dosyaları üzerinde de neredeyse gerekli olan tüm işlemleri yapabilmektedir. Bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarından seçmiş olduklarınızla bir ses cd’si oluşturabileceğiniz gibi mp3 veya wma biçimindeki müzik dosyalarınızı cd, dvd, blu-ray diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Müzik cd’lerini ripleyerek sabit sürücünüz üzerinde seçmiş olduğunuz bir alana da kaydedebilme seçeneğini de sunan yazılım bu işlemlerini gerçekleştirmek için hiçbir eklentiye gereksinim duymamamaktadır.

Müzik dosyalarında göstermiş olduğu başarıyı video dosyalarında da göstererek vcd ve svcd biçiminde filmlerinizi yazdırmanıza, bilgisayarınızda bulunan film dosyalarını cd, dvd ve blu-ray disklere kaydetmenize, hazır video klasörlerinizi kullanarak video dvd’ler oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

Ashampoo Burning Studio yazılımı elinizdeki cd, dvd ve blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de başarılı biçimde gerçekleştirmektedir. Cd ve dvd’lerin imajlarını alabilme, imaj dosyalarını yazdırma gibi önemli bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

Yeniden yazılabilir medyalarınızı silme ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz yazılım, bir bilgisayar kullanıcısının bu alanda yapmak istediği her şeyi yapabilmesini sağlamaktadır.


Kurulum :

— Programı kurun
— Keygen’i çalıştırın resimdeki gibi Ashampo burning 8 ‘ e tıklayın ve alt kısma gelen kodu kopyalayın

— Ashampo burning programını çalıştırın ve resimdeki ekranda Anahtarı Gir ‘i seçin, Tamam butonuna basın. Gelen pencereye keygendeki kopyaladığınız kodu yapıştırın ve Tamam butonuna basın. Gelen pencerede kodun kabul edildiğini bildirecek Tamam butonuna basın.

Artık programı full bir şekilde kullanabilirsiniz.

Türkçeleştirme :
Programı kurup çalıştırdıktan sonra üst menülerden “Settings –> Languages –> Türkçe> OK” yolunu izleyerek yazılımı tekrar açmanız Türkçe kullanmanız için yeterli olacaktır.

Program dosyasını indirin
Ashampoo Burning Studio 8.03 +Keygen (32.8 MB)
Rar şifresi: www.enesbayram.com.tr

Yorum yapın