Avi Mpeg Rm Wmv Splitter Video Kesme Programı Full Ücretsiz

20 Mayıs 2010

Video kesip biçme ;)

Programı indirdikten sonra Boilsoft Avi Mpeg Rm Wmv Splitter 4.8.exe ye tıklayıp programı kuruyoruz. Programı çalıştırdıktan sonra seriali girerek programı full yani ücretsiz kullanıma açmamız gerekiyor. Program çalıştığında sayfanın sağ alt köşesinde Register butonuna tıklayarak, program klasörünün içindeki Serial.txt dosyasının içinden Name ve Code bölümündekileri kopyalayıp programdaki serial bölümüne girerek programı aktif ediyoruz.
Şimdi gelelim videolarımızı kesmeye;

1- Programı çalıştırıp Open butonuna tıklayarak kesmek istediğimiz videyomuzu seçiyoruz.
Yukarıda gördüğünüz video uzantılarını kesip biçebiliyorsunuz, buna dikkat edin.

2- Videomuzu bilgisayardan seçtikten sonra Star Time ve End Time bölümlerine videodan kesecek olduğumuz zaman aralığını seçiyoruz yada playerin alt kısmından ok ‘u kesecek olduğumuz yere kadar getiriyoruz ve kesecek olduğumuz yerler resimden de görüldüğü gibi mavi renkte gözükecektir. Sonra Split butonuna tıklıyoruz.3- Şimdi ise keseceğimiz videoyu nereye kaydedeceğimizi, video dosyasının adını ve videonun hangi uzantıda kaydedileceğini seçerek Kaydet butonuna tıklıyoruz.4- Şimdi videoyu kesme işlemi başladı.5- Videoyu kesme işlemi tamamlandı ve açılan pencerede Play butonu tıklayarak kestiğimiz videoyu izleyebiliriz. İstersek Open Folder butonuna tıklayarak da indirdiğimiz video dosyasına ulaşabiliriz.Video kesme işlemininde nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştım. Umarım işinize yarar ve anlatımım faydalı olmuştur. Eğer takıldığınız bir yer olursa aşağıdan yorum bölümüne yazabilirsiniz.
Filed under: Programlar

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum Yorum Yapın

  • 1. osman  |  12 Mart 2011, 14:03

    saolasın enes abi programı denicem..

Yorum Yapın

(gerekli)

(gerekli), (Gizli)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TrackBack URL  |  Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri.


Sosyal Medyadan Takip!

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Müzik Keyfi

Bağlantılar