Biri Adsl ye Elveda 3G ye Merhaba!

28 Mayıs 2010Biri Adsl ile ilgili önceki yazılarımda da belirttiğim gibi kota sorunumuz oldu ve bana haksızlık yaptılar. Tabi bende bu haksızlığı kabullenemediğim için internetimi iptal etmelerini istedim. Her iptal işleminde olduğu gibi şirketler müşteri kaybetmemek için, iptal işleminden bizleri süslü kampanya yada indirim vaatleri ile bu iptal işleminden vazgeçirmek için ararlar. Beni de Biri Müşteri Hizmeti aradı. Sorunu tekrardan onlarada anlattım ama nafile, biz size 24 ay taahhütlü kampanya sunalım diyorlar. Madem siz benim sorunumu kulak ardı edip olayı vurdum duymazlığa getiriyorsunuz derhal internet hizmetimi iptal edin dedim. Artık Kaç.Net in Biri Adsl servis sağlayıcısından internet hizmeti almıyorum ve inşallah da daha yanlarına bile yanaşmayacağım.

Şimdi ise teknolojiye ayak uydurma bahanesiyle Türkell’in 3G internetini kullanıyorum. Aslında 10 temmuz a kadar internet kullanmamayı düşünüyordum ama kardeşim Adapazarı ‘ndan geldi. Tabi gelirken de NoteBook unuda getirdi. Tabi içerisinde 3G internet de var. El koydum birnevi ;)

Şu kpss sınavını kazanıp ağustos ayının sonunda atanırsam (inşallah) kardeşime tekrardan notebook unu vereceğim. Ondan sonra duruma bağlı TTNet e dönebilirim yada 3G ye devam edebilirim. Ama şuan 3G nin keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Gerçi Şalpazarı ‘nda 3G çekmiyor ama EDGE ile idare ediyorum. Gayet de hızlı….

Filed under: Biraz da benden,Güncel

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Yazılar

2 Yorum Yorum Yapın

  • 1. Ali KARA  |  02 Haziran 2010, 21:25

    Hayırlı olsun. İlk yorumları bekliyorum, bizlere yol gösterme açısından.

  • 2. Enes Bayram  |  03 Haziran 2010, 00:16

    Sağol hoca. Valla nasıl diyeyim bilgisayarımla evin balkonunda, Fındıklakta ;) , evin uzağından kablo veya uzak bağlantı mesafesi (Wirelless) sorunu olmadan internete 3G ile sorunsuz bağlanıyorum. Yazıda da belirttiğim üzere 3G çekmiyor bulunduğum yerde ama EDGE ile full bir şekilde bağlanıyorum. Elektrikler gitse bile internetim çalışıyor ;)

    Bağlantı hızı olarak da TTNet in 1 GB hızından biraz düşük ama sorun yok, işimi görüyor.

Yorum Yapın

(gerekli)

(gerekli), (Gizli)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TrackBack URL  |  Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri.


Sosyal Medyadan Takip!

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Müzik Keyfi

Bağlantılar