…..@E-Mail.com.tr Uzantılı Mail Hesabı Almak

19 Mayıs 2010Daha önce sizlere …..@hotmail.com.tr mail hesabının nasıl alınacağını anlatmıştım. Buna benzer yine microsoft windows live nin çıkarmış olduğu e-mail.com.tr uzantılı mail adresi alabiliyorsunuz. Mail adresimizin e-mail uzantılı olması dikkat çekici olsa gerek. Bu mail adresi ile aynen hotmail.com uzantılı messenger adreslerimiz gibi mail gönderip almak, messengerde ve msn de kullanmak, live.com da kullanabiliyorsunuz. Kısaca microsoft destekli olduğu için Windows Live ID olarak kullanabiliyorsunuz.

Mesela ben enesbayram@e-mail.com.tr mail hesabını hemen aldım. Bunun gibi sizde ister adsoyad isterseniz başka bir rumuz ile mail hesabınızı hemen oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Benim tavsiyem …..@e-mail.com.tr uzantılı bir adresiniz size kurumsal bir mail hesabı kullanıyormus havası katacaktır, bu yönüyle almanızı tavsiye edebilirim.

…@e-mail.com.tr mail hesabını almak için TIKLAYIN


Yukarıdaki resimdeki gibi bilgilerinizi doldurarak mail hesabını oluşturabilirsiniz.

hotmail.com.tr mail hesabıyla ilgili yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.
….@hotmail.com.tr Windows Live ID Almak

Filed under: Msn & Chat

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Yazılar

1 Yorum Yorum Yapın

  • 1. adem  |  09 Aralık 2010, 00:22

    guzel paylasim tskler

Yorum Yapın

(gerekli)

(gerekli), (Gizli)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TrackBack URL  |  Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri.


Sosyal Medyadan Takip!

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Müzik Keyfi

Bağlantılar