Microsoft Office Professional Plus 2010 Türkçe (32 Bit / 64 Bit) Full İndir

05 Kasım 2010

Microsoft Office 2003 programından sonra arayüzde değişikliğe giderek 2007 versiyonu çıkarmıştı. Şimdi ise Microsoft Office 2010 sürümü mevcut ve genel itibariyle Office 2007 programını kullananlara pek zor gelmeyecek derece kullanışlıdır. Bu sebepten dolayı bu Microsoft Office Professional Plus 2010 programını sizlerle paylaşıyorum. Programı aşağıdan tam sürüm olarak indirip kurabilirsiniz. Program tarafımızca denenmiş olup, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır, Türkçe olup full sürümdür.

Office 2010′a geçmek için 10 temel neden:

1- Fikirlerinizi görsel olarak daha güçlü şekilde ifade edin.
Office 2010, fikirlerinizi daha fazla etki oluşturacak şekilde ifade etmenize yardımcı olmak için çok sayıda tasarım seçenekleri sunar. Renk doygunluğu ve artistik efektler gibi yeni ve gelişmiş resim biçimlendirme araçları, görsellerinizi sanat eserlerine dönüştürmenizi sağlar. Çok çeşitli özelleştirilebilir yeni temalar ve SmartArt® grafik düzenleri, fikirlerinizin daha güçlü şekilde ifade edilmesi için daha fazla yol sunar.


2- Birlikte çalışırken daha fazlasını başarın.
Grup halinde çalışırken beyin fırtınaları yapın, sürümleri eşitlenmiş şekilde tutun ve teslimleri daha hızlı yapın. Word 2010, PowerPoint 2010, Excel Web App ve OneNote 2010 paylaşılan not defterlerindeki birlikte yazma özelliği, farklı bir konumda olsalar da diğer kullanıcılarla aynı anda aynı dosyayı düzenlemenize olanak sağlar.

3- Daha fazla konumdan ve aygıttan aşina olduğunuz Office deneyiminin keyfini çıkarın.
Office 2010 ile işlerinizi zamanlamanıza uygun şekilde yapabilirsiniz.

* Microsoft Office Web Apps. Office 2010 deneyiminizi Web’e taşıyın. Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dosyalarınızı çevrimiçi depolayın ve sonra hemen her yerden içeriklere erişin, içerikleri görüntüleyin, düzenleyin ve paylaşın.2
* Microsoft Office Mobile 2010. Özel olarak Windows phone’unuz için tasarlanmış Office 2010 uygulamalarının yeni mobil sürümlerini kullanarak güncel bilgilere ulaşın ve hızlı şekilde yanıt verin.3
* Microsoft SharePoint Workspace 2010. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden bilgisayarınızdaki dosyalara erişebilmek, dosyaları görüntüleyebilmek ve düzenleyebilmek için SharePoint 2010 listelerini ve kitaplıklarını, önceki adıyla Microsoft Office Groove olarak bilinen SharePoint Çalışma Alanı ile eşitleyin. Yeniden çevrimiçi olduğunuzda, her şey otomatik olarak SharePoint sunucusuna eşitlenecektir.

4- İş ve sosyal ağlarınızla bağlantınızı koruyun.
Outlook 2010, iş arkadaşları, müşteriler ve arkadaşlarınız için bir merkezdir. Bireylerden aldığınız e-posta, toplantı veya eklerin geçmişini hızlı şekilde görüntülemek için Outlook Sosyal İçerik Bağlayıcısı’nı kullanın. İş ve sosyal çevrenizde geride kalmamak için SharePoint My Site, Windows Live veya diğer popüler üçüncü taraf siteler aracılığıyla kişiler hakkında ek bilgi edinin.

5- İletinizi anında alın.
Uzaktaki izleyicilerin PowerPoint yüklemiş olup olmadığına bakmaksızın PowerPoint sununuzu onlara yayınlayın.4 Yeni PowerPoint Slayt Gösterisi Yayınlama özelliği, siz sunuyu masanızdan sunarken, seyircinizin Web tarayıcısında sunuyu görüntülemesine olanak sağlar.

6- Güçlü veri bilgileri oluşturun.
Excel 2010′daki yeni veri çözümleme ve görselleştirme özellikleriyle önemli eğilimleri izleyin ve vurgulayın. Yeni Mini Grafikler özelliği, çalışma sayfası hücreleri içinde küçük grafikler yoluyla verilerinizin net ve kısa bir görsel temsilini sunar. Çözümleme için daha fazla ve biçimlendirme için daha az zaman harcamanız için Dilimleyiciler, Özet Tablo verilerinize filtre uygulayıp bu verileri birden çok katmana bölmenizi sağlar.

7- Büyük hacimlerde e-postayı kolaylıkla yönetin.
Gelen kutunuzu elverişli hale getirerek değerli zamanınızdan tasarruf edin. Outlook 2010, uzun e-posta yazışmalarını, kategorilere ayrılabilen, önceliklendirilebilen ve kullanışlı şekilde dosyalanabilen birkaç görüşme halinde sıkıştırmanıza olanak sağlar. Yeni Hızlı Adımlar özelliği, tek bir tıklatmayla yanıtlama ve silme gibi çok komutlu görevler uygulamanıza olanak sağlar.

8- Etkileyici sunular sunun.
Sunularınızda kişiselleştirilmiş videolarla seyircinizi etkileyin. PowerPoint 2010′da videoları doğrudan katıştırın ve düzenleyin. Temel sahneleri kesin, bu sahnelere geçişler ve efektler uygulayın ve yer işaretleri ekleyin. Dosyalarınızdan eklenen videolar artık varsayılan olarak katıştırılır; böylece ayrı medya dosyalarını yönetmek zorunda kalmadan dinamik sunularınızı paylaşabilirsiniz.

9- Tüm fikirlerinizi tek bir yerde depolayın ve izleyin.
OneNote 2010 ile metinleri, resimleri ve ses ve video dosyalarını izleme, düzenleme ve paylaşma için olabilecek en iyi dijital not defterini elde edin. Sayfa sürümü izleme, otomatik vurgulama ve Bağlantılı Notlar gibi yeni özellikler, bilgileriniz üzerinde daha fazla denetim elde etmenizi sağlar; böylece her zaman içeriklerinizin ve başkalarının yaptığı değişikliklerin denetimini elinizde bulundurursunuz.

10- Kendi tarzınızla, daha hızlı ve daha kolayca çalışın.
Sizin için kaydetme, paylaşma, yazdırma ve yayımlama gibi tüm dosya yönetimi görevlerinize yönelik merkezi bir alan sağlamak için Microsoft Office Backstage™ görünümü geleneksel Dosya menüsünün yerini almıştır. Office 2010 uygulamalarında ortak olan gelişmiş Şerit, hızlı şekilde komutlara erişmenize ve çalışma stilinize uygun sekmeler oluşturmanıza veya özelleştirmenize olanak sağlar.

Microsoft Office Professional Plus 2010 Türkçe Full İndir!!!

32 Bit

Part 1 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part1.rar.html
Part 2 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part2.rar.html
Part 3 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part3.rar.html
Part 4 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part4.rar.html
Part 5 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part5.rar.html
Part 6 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part6.rar.html
Part 7 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.32.bit.tr.part7.rar.html

64 Bit

Part 1 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part1.rar.html
Part 2 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part2.rar.html
Part 3 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part3.rar.html
Part 4 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part4.rar.html
Part 5 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part5.rar.html
Part 6 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part6.rar.html
Part 7 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part7.rar.html
Part 8 - http://hotfile.com/Office.2010.PrPlus.64.bit.tr.part8.rar.html

 

Filed under: Programlar

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum Yorum Yapın

  • 1. özcan  |  05 Aralık 2010, 03:26

    çok iyi

  • 2. cll  |  06 Şubat 2011, 20:28

    ((cll)) KArdeş hepsi hotfilemi ?? Başka olmuomu!!

Yorum Yapın

(gerekli)

(gerekli), (Gizli)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TrackBack URL  |  Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri.


Sosyal Medyadan Takip!

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Müzik Keyfi

Bağlantılar