Microsoft Security Essentials Ücretsiz Anti-Virüs Programı


Microsoft Security Essentials Microsoft firmasınız yayınlamış olduğu bir anti-virüs programıdır. Daha önceleri değişik virüs programları kullandım. Ör: Nod32, Avast, Kayspersky… Bu anti-virüs programlarını lisanslı kullanmak gerekiyor. Ama bizler genelde para vererek almak istemediğimizden illegal yollardan lisans dosyası buluruz ve kullanacağımız virüs programını bir şekilde aktif ederiz. Bunu aktif ettikten sonrada program güncellemeleri alır, ama bize göre güncellemeleri alır. Çünkü parasını vererek lisanslamadığımız için %100 bir güncellemeden bahsedemeyiz. Bunun neticesinde de bilgisayarımızı tam manasıyla koruma altına almış olamayız. Bir yıl önce microsoftun ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunduğu Securty Essential anti-virüs programını denedim ve gayet başarılı. Diğer virüs programları gibi bilgisayarı kasmıyor, sessizce güncellemelerini yapıyor. Dahası para verip de lisanslı ürün alamayanlar için güzel bir program.

Microsoft Security Essentials Hakkında

Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

*Microsoft Security Essentials’ı yüklemek için bilgisayarınızda orijinal Windows çalışıyor olmalıdır.

Microsoft Security Essentials indirmek için tıklayın (6.9 MB)

1- Açılan sayfada aşağıdaki resimde olduğu gibi Şimdi Karşıdan Yükle butonuna basın.

2- Bu bencerede programı kullanacağınız dili, sonra ise resimdeki gibi işletim sisteminiz hangisi ise ona tıklıyoruz.

3- Programı sabit diske kaydediyoruz. Sonra kuruluma geçebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra programı güncellemeyi unutmayın.

Program hakkında detaylı bilgi için burayı ziyaret edin.

Yorum yapın