Okulumuza Destek Ol Kampanyası

Facebook ‘daki Favori Canım Okulum kampanyası çerçevesinde okullar bir tane ihtiyaç isteyip, ihtiyacına karşılık gelen Destek Ol sayısını tamamlayan ilk 50 okulun ücretsiz ihtiyaçlarını karşılıyor. Şuan son bir okul kaldı. Biz biraz geç kaldık ama sizlerin sayesinde kendi okulum olan Muzaffer Barışyurt İlköğretim Okulu için 1 Adet Dizüstü Bilgisayar almak istiyoruz. 1300 destek sayısına ulaşmamız gerekiyor. Sizlerden isteğim facebook hesabınıza girerek aşağıdaki 8. adımda hem açıklamalı hem de resimli bir şekilde anlattığım adımları tek tek uygulayarak okulumuza destek olmanızı istiyorum. Siz destek olduktan sonra bu sayfanın adresini kopyalayıp facebook yada messenger daki arkadaşlarınıza göndererek destek sayımızın biran önce tamamlamamıza yardımcı olmanızı istiyorum.

Aşağıdaki adımları yapamayanlar enes@enesbayram.com.tr msn adresimden yada Facebook ‘tan benimle iletişime geçerseniz hemen sizlere yardımcı olurum.

Aşağıdaki adımları uygulayarak okulumuza destek olabilirsiniz;
1. Adım: Facebook hesabınıza giriş yapın. Eğer Facebook ‘a üye değilsek BURAYA TIKLAYARAK üye olabilirsiniz.

2. Adım: BURAYA TIKLAYARAK açılan sayfadaki Uygulamaya Git butonuna basıyoruz.

3. Adım: Açılan sayfanın sağ alt köşesindeki İzin Ver butonuna basıyoruz.

4. Adım: Açılan sayfada Sen de Katıl bölümüne tıklayarak aşağıdaki gibi açılan kısmı kendi bilgilerinize göre dolduruyor Beğen butonuna da basıyoruz. Sonrasında Kaydet diyoruz.

5. Adım: Aşağıdaki gibi bir sayfa açıldıysa başarılı bir şekilde işlemimiz tamamlandı demektir. Resimdeki gibi tıklayın yazan kısma tıklayarak okulumuza destek ol sayfasına gideceğiz.

6. Adım: Aşağıdaki resimdeki gibi İhtiyaca göre kısmından 1 adet dizüstü bilgisayar ‘ı ve Şehire göre kısmında Samsun ‘u seçip, Listele butonuna basıyoruz.

7. Adım: Açılan sayfada Muzaffer Barışyurt İlköğretim Okulu yazan bölümün karşısındaki Destek Ol butonuna basıyoruz.

8. Adım: Açılan sayfa aşağıdaki gibiyse başarılı bir şekilde Destel Ol kampanyamıza katılmış olacaksınız.

Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Arkadaşlarınıza da bu sayfanın adresini gönderirseniz onlarında destek olmasını sağlayabilirsiniz.

“Okulumuza Destek Ol Kampanyası” üzerine bir yorum

Yorum yapın