PDF Dosyalarınızı Word’e Dönüştürme (Ücretsiz)

25 Nisan 2010

Pdf uzantılı dosyalarımızı bazen düzenlemek amacıyla word dosyası biçimine çevirmek isteriz. Fakat bununla ilgili az sayıda program vardır ve çoğuda ücretlidir. Biz bu tip programları illegal yoldan bir şekilde krekleyerek kullanıyoruz. Ama yinede pdf uzantılı dosyalarımızı %100 word dosyası haline getiremiyoruz. Şimdi sizlere tavsiye edeceğim program AnyBizSoft PDF to Word Converter‘ dır. Bu program hem ücretsiz hemde işinizi kısa sürede hallediyor. Kendim de kullanıyorum. Sorunsuz dönüştürme yapıyor.

Basit bir arayüze sahip olan program yaklaşık olarak 6 MB boyutunda. Programı kullanabilmek için sitede bulunan “Get KeyCode” linkinden e-posta adresinize bir aktivasyon kodunun gönderilmesi gerekiyor. Bu kodu programı kurduktan sonra açılacak olan pencereye giriyoruz ve email adresinizi de girdikten sonra işlem tamamdır. Artık Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Programı indirmek için: AnyBizSoft PDF to Word Converter

Filed under: Programlar

Etiketler:, , , ,

Benzer Yazılar

1 Yorum Yorum Yapın

Yorum Yapın

(gerekli)

(gerekli), (Gizli)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TrackBack URL  |  Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri.


Sosyal Medyadan Takip!

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Müzik Keyfi

Bağlantılar