SeyyarTayyar.Com Açıldı!

Atv kanalında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisindeki Seyyar Tayyar site açmaya karar verdi. Siteyi açması için dizideki Havuç ‘a görev verdi.

Şimdi Atv Anahaber de söylenenlere göre dizinin bu haftaki yani şimdi yayınlanan bölümünde bir ilk yaşanacak. SeyyarTayyar.Com sitesinin açılışı yapılacak. Bu açılışta Seyyar Tayyar site üzerinden sipariş veren ve sipariş formunu eksiksiz doldurup gönderenlere Boza hediye edecek.

Ayrıca dizinin bazı kısımları ise seyyartayyar.com sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca dizi devam ederken site üzerinden yazılan mesajların bazıları dizide okunacaktır.

SeyyarTayyar.Com sitesini ziyaret edin.
Hemen Boza siparişi vermek için HEMEN TIKLA!!!

Seyyar Tayyar abimiz siteye sipariş veren ilk 250 kişiye Boza gönderecek. Şuan itibariyle sipariş verme işlemi bitmiş durumda. Ayrıca siteye çok yoğun talepten dolayı ara sıra erişim kesildi. Yeni sitenin hayırlı olmasını diliyorum.

“SeyyarTayyar.Com Açıldı!” üzerine 213 yorum

 1. Seyyar tayyar abi pilavının formulünü verirmisin abi gözünü seveyim çekimde yemiştim çok qüzeldi 😀 ellerine sağlık

  Cevapla
 2. Bu soruyu bir arkadaşım adına soruyorum.

  annem ozurlu ve %48 ozurlu raporu var.ıs yerıne bıldırdık.vergı ındırımınden yararlandıgını soylemısler ama bordro falan vermedıklerınden ne oldugunu bılemıyoruz.annemın 2011 zamlı aldıgı asgarı ucret 640 lıra.1 cocugu var.bu rakam normalmı yoksa daha mı farklı alması gerek.

  bır dıger sorumda ne zaman emeklı olabılır.bazı sıtelerde 20 yıl yası ne olursa olsun sıgortalı olması gerekmekte denıyor 1953 dogumlu 2002 sıgorta baslangıcı var.bılgılendırebılırsenız sevınırım.

  @Cevap:
  Bodroya bakmanız gerekiyor, maaşı birazcık düşük gibi. Bu konu ile ilgili SGK ile görüşmelisiniz.

  Cevapla

Yorum yapın