Türkcell Ramazan ‘da Aylık 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Ramazan’a özel hediye 1 GB internetinizi doya doya kullanın!

​Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li müşterilerimize Ramazan boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir.

Devamını oku…Türkcell Ramazan ‘da Aylık 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

BH160 Bluetooth Kulaklık v2.1 Satıyorum

Ürünü Çinden aldım elime ulaşalı bir gün aldu. Ürün sorunsuz çalışıyor. Gayet de şık ve kibar duruyor. Bu ürünü denemelik aldım ve boş durmasın diyorum pek de ihtiyacım yok onun için satıyorum.

Özellikleri:
1- Bluetooth un son versiyonu olan v2.1 destekliyor ve eski srüm v2.0 cihazlarlada uyumlu çalışıyor.

2- 7 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

3- Maximum 10 metre uzaklığa kadar bluetooth özelliği sayesinde telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

4- Tek yapmanız gereken telefonunuzun Bluetooth özelliğini açıp, Bluetooth kulaklığınızı da açarak bir kez ürünü tanıtmanız yeterli. Bu tanıtmadan sonra her defasında telefonunuz ürünü otomatik algılayacaktır.

5- Ürünü çinden getirttiğim için garanti belgesi yoktur.

6- Şarj aleti aşağıdaki resimden de gördüğünüz gibi Türkiye ile uyumlu değil. Fakat ürünü Nokıa telefonların ince uçlu şarj cihazı ile kolayca şarj edebilirsiniz.

7- Ürün Kargo bana ait toplam 35 TL ‘dir. Ödemenizi ise Ürününüzü alırken Ptt görevlisine ödeyeceksiniz.

8- Ürünü almak isteyenler aşağıdaki msn adresimden benimle iletişime geçebilirler
msn: enes@enesbayram.com.tr

Bh160 Bluetooth kulaklığın resimleri:

Devamını oku…BH160 Bluetooth Kulaklık v2.1 Satıyorum

DealExtreme Çin Alışveriş Sitesinden Bluetooth Kulaklık Aldım

Bildiğimiz üzere elektronik eşyaların sarf malzemeleri çin malı bunun yanında çinde nüfus fazla olduğu için işçilik maliyetleride düşük. Bu yüzden çin malı hayatımıza epey girdi. Bir telefon alsak yada diğer elekktronik eşyaların çoğunun üzerinde CE simgesi var yani çin malının simgesi. Bazı sitelerde dolaşırken çindeki e-ticaret sitelerinden DealExtreme.com un ismini duydum. Bu siteden ne alırsan kargo bedava diyorlardı hemde tüm dünyaya gönderimlerde bedava. Tabiki bu duruma şaştım;) Hemen siteyi BURADAN ziyaret ettim. Gerçekten söylendiği gibi tüm ürünlerin altında Free Shipping yazıyor yani kargo bedava.


Bende denemelik bir ürün alayım dedim ve yukarıda resimde de gördüğünüz gibi BH160 markalı Bluetooth kulaklık aldım. Ürünü alırken kredi kartı yada Paypal ile ödema yapabiliyorsunuz. Kredi kartı ile ödemelerde sorun çıktığı için riske atmadım işi ve Paypal ile ödememi yaptım. Zaten denemelik bir alışveriş yaptığım için ucuz bişey olsun dedim. Aldığım ürün ise 10.94 usd yani yaklaşık 17 tl tutuyordu. 27 temmuzda sparişimi verdim ve gemi ile ürün çinden geldi. Bugün ürünüm adresime teslim edildi. Yani 10 günde ürünü çinden kargo ücreti ödemeden geldi. Bluetooth kulaklığı test ettim güzel çalışıyor. Şarj cihazının giriş aparatı bizdeki prizlere uymuyor, Çindeki elektrik prizleri daha değişik heralde ama nokia cep telefonlarını şarj cihazları ile uyumlu onunla sarj ediyorum. Bir de malesef garanti belgesi diye bir kağıt çıkmadı kutudan dayandığı yere kadar çalıştıracam. Ayrıca gümrüğe de takılmadı.

BH160 Bluetooth Kulaklığı aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.32200

DealExtreme elektronik parça, cep telefonu ve aksesuarları üzerine satış yapan bir alışveriş sitesidir. Sizlere tavsiyem buradan uygun fiyata ürünler mevcut fakat hemen buna aldanmayın.Öncelikle alacağınız ürünün ödemesini Paypal hesabınız ile yapın. Paypal hesabınızdaki adresinizin doğru olduğunu kontrol edin. Cep telefonu vs alırken bozuk çıkma ihtimalini göz önüne alın ve bozuk çıkan bir ürünü Çine geri göndermek bayağı bir zahmetli ve külfetli. Ayrıca aldığınız ürünlerden garanti faturası vs çıkmıyor. Bir de ürünlerin şarj vb aksesuaları Türkiye ile uyum sağlamayabiliyor.