Hotfile.com ‘dan Nasıl Dosya İndirebiliriz (Resimli anlatım)

Hotfile.com dosya indirme hizmeti sunan ve yakın zamanlarda kullanımı artan bir dosya paylaşım sitesi. Bazı web siteleri dosya paylaşmak için Hotfile.com’u kullanıyor. Ben de kendi sitemde dosyalarımın bir kısmını buradan sizlerle paylaşıyorum.

Şimdi Hotfile.com ‘dan nasıl dosya indirileceğini aşağıda açıklamalı ve resimli olarak görebilirsiniz.

1- İndirme linkine tıkladıkdan sonra resimdeki gibi Hotfile.com dosya indirme sayfası açılıyor. Burada Normal İndirme butonuna basıyoruz.

2- Normal İndirme butonuna bastıktan sonra 60 saniyelik bir geri sayım başlıyor. Bekliyoruz…


3- 60 saniyelik süre bittikten sonra kod bölümü açılıyor.

4- Yukarıdaki kodları altındaki kutucuğa giriyoruz. İki kod arasında boşluk var ve alttaki kutucuğa girerken de boşluk bırakıyoruz buna dikkat edin. Sonra Download the file butonuna basıyoruz. (Resimdeki kod sizin sayfanızda farklıdır, sayfanızdaki kodu girin)

5- Açılan pencerede Yüklemek için tıklayınız. yazısına tıklayın.

6- Gelen pencerede Sabit diske kaydet ‘i işaretleyip Tamam butonuna tıklayın.
Böylece dosyayı bilgisayarımıza indirmiş olacağız.

Not: Eğer yukarıda 1. adımdaki sayfa açılmayıp aşağıdaki resimdeki gibi Saatlik indirme limitiniz doldu, 30 dakika bekleyin uyarısı alırsanız 30 dk bekledikten sonra sistem dosya indirmenize izin verecektir.

Dosyanızı indirmek için 30 dk sonra tekrar deneyin ya da modeminizi kapatıp tekrar açın ki dosya indirmek için 30 dk bekleme uyarısı almayın. Böylece yukarıdaki 1. adımı takip ederek dosyalarınızı indirebilirsiniz.

“Hotfile.com ‘dan Nasıl Dosya İndirebiliriz (Resimli anlatım)” üzerine 11 yorum

 1. slm arkadasim ben hotfile dan premier account aldim fakat nasil kullaniliyor anlamadim ben daha once rapidshare kullaniyordum orda download manager vardi hotfile hangi download manager kullanilir bulamadim bir yardimci olursan sevinirim simdiden tesekurler

  Hotfile için bir indirme yöneticisi varmı bilmiyorum ama premier account unu indirme sayfasında premium butonuna basarak sana verilen kullanıcı adı ve şifreni girdinmi hızlı bir şekilde dosyaları indirebilirsin.

  Cevapla
 2. salık bakanlın özürlü personel sınavı nezamana ertelenen sınav nezaman olacak hocam

  @Cevap:
  Henüz bir bilgi ve açıklama yok.

  Cevapla
 3. mrblar verdiğiniz link çalışmıyor.silinmiş veya kaldırılmış olabilir diyor. acaba tekrar yükler misiniz?sınavda çıkabilecek mevzuar ve yönetmelikle ilgili sorular indiremiyorum:)

  Cevapla

Yorum yapın