Takdir Teşekkür Hesaplama Programı

E-okul sistemine göre hazirlanmis olan bu yazılım öğrencilerin takdir mi teşekkür mü hangi belgeyi aldigini hesaplayan bir yazılımdır. Siz sadece notlarınızı girin ve gerisini programa bırakın. Öğrenci takdir mi teşekkür mü alacak yazılım sizin yerinize hesaplasın..

Programı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz
İndirmek için TIKLAYIN

M.E.B. Yasaklı Sitelere Girme [Hotspot Shield 1.52]

Milli Eğitim Bakanlığı’ nın okullardaki internet erişimine filtre uygulayarak her siteye girmenize izin vermiyor. Örneğin bu kısıtlamalar sayesinde facebook, resim yükleme ve rapidshare gibi dosya indirme sitelerine giremiyorsunuz. Bu gibi durumlarda daha önceden kullanılan ultrasurf programıda artık işe yaramamaktadır.

Meb ‘in internet sitelerindeki bu kısıtlamayı kaldırmak ve sorunsuz sörf yapmak için Hotspot Shield Launch programını kullanmanız gerekiyor. Buek yapmanız gereken programı kurduktan sonra görev çubuğunda saatin yanındaki programın simgesi üzerinde sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. 10-15 saniye sonra simge yeşil renge dönüştüğünde “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Ben bu programın Hotspot Shield 1.52 sürümünü kullanarak sorunsuz bir şekilde tüm sitelere girebiliyorum.

Programın diğer özellikleri;
Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikelerine karşı sisteminizi korur. E-mail Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi halka açık Wi-Fi’lerde hackerler tarafından ele geçirilmeye çalışılır. Standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield sizi bu tür tehlikelerden korumak üzere geliştirilmiş bir yazılımdır.

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebiliyor. Bu sayede e-mail, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamıyor.

Ayrıca Hotspot Shield programı yasaklı sitelerede girebilirsiniz. İstediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

ÖNEMLİ;Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

ÖNEMLİ; Program indirilirken içindeki reklam yazılımı nedeniyle truva atı olabilir uyarısı veriyor. siz yine de programı virüs taramasından geçirmeden kurmayınız.

Hotspot Shield 1.52 [5.45 MB]


Dosya Şifresi: enesbayram

AVG 2011 Free Edition Anti-Virüs Türkçe FULL İndir

AVG Free Edition güzel ve iyi bir antivirüs programı olmasının yanısıra ücretsizdir.AVG Free Edition basit ve ev kullanıcıları için çok basit uygulanan bir programdır.Milyonlarca kişinin kullandığı bu program her daim güncellenen yapısıylada güçlü bir koruma sağlamaktadır.

AVG Free Edition ile Rapid virüs veritabanı güncellemeleri her zaman açık olan bu program yüksek derecede koruma sağlıyor. Yerleşik koruma kalkanı, e-posta tarayıcı, eklentiler, istek üzerine veya otomatik tarama ve testler ile mümkün olan en üst düzey korumayı sizlere sağlayan bu ücretsiz yazılım bilgisayarınızın performansında hiçbir yavaşlamaya da sebep olmuyor.
AVG Resident Shield (Yerleşik Koruma Kalkanı) ile gerçek zamanlı bir koruma yapabileceğiniz, güncellemeleriyle sürekli en yeni tehlikelere karşı korunabileceğiniz, zarar gören veya enfekte olan dosyalarınıza en güvenli müdahaleleri yapabileceğiniz ücretsiz AVG antivirüs programı son versiyonu ile gelişmiş polymorphic virüs yakalama ve gelişmiş yardım özellikleriyle ön plana çıkıyor.


AVG Free Edition bu sürümü ile AVG Free Edition kullanıcılara entegre edilmiş spyware (casus yazılım) koruması ve yeni LinkScanner özelliği ile kullanıcılara Google, Yahoo ve MSN aramalarını değerlendirme şansını veriyor. Ayrıca birçok güncelleme, eklenti ve hata düzeltimide yenilenen sürümle gerçekleştirilmiş bulunuyor.

AVG Anti-Virus Free Edition 2011 Özellikleri

  • Güvenle sörf ve arama yapın AVG LinkScanner® ile gerçek zamanlı koruma
  • AVG Sosyal Ağ Koruması ile sosyal ağlarda korunmaya devam edin
  • Daha hızlı çalışan bir bilgisayarın keyfini çıkarın AVG Smart Scanning bilgisayarınızın başında olmadığınızda çalışır ve geri döndüğünüzde düşük öncelikli moda döner
  • AVG Topluluk Koruma Ağı’ndan ve AVG Koruyucu Bulut Teknolojisi’nden gelen en yeni tehdit bilgileri ile güncel kalın

.:AVG 2011 Free Edition Sistem Gereksinimleri:.
Minimum
· Intel Pentium CPU 1.5 GHz
· 500 MB of free hard drive space
· 512 MB of RAM memory Tavsiye Edilen
· Intel Pentium CPU 1.8 GHz
· 600 MB of free hard drive space
· 512 MB of RAM memory

AVG Anti-Virus Free 2011 v10.0.0.1191 (4.41 MB)
İndirmek için TIKLAYIN