Türkcell Ramazan ‘da Aylık 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Ramazan’a özel hediye 1 GB internetinizi doya doya kullanın!

​Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li müşterilerimize Ramazan boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir.


Kampanyaya katılmak için bağlantıya tıklayın.
https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/ramazan-1-gb-hediye-kampanyasi

Kampanyadan yararlanmak için kampanya sayfasındaki “Hemen Al” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanım tarihi 23.05.2020’dir.

Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.

Faturalı müşteriler için bu paketteki MB’lar bittikten sonra abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa, internet kullanımları abonelerin tarifesinden ücretlendirilir.

Faturasız müşteriler için paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Kampanya katılımlarında veri işleme ve reklam tanıtım izni alınır.

Yorum yapın