Biri Adsl ‘nin Kota da Yapmış Olduğu Hata!Bir önceki yazımda belirttiğim üzere Biri Adsl Kota sorgulamamda Gönderilen kısmında 0 KB yazıyor demiştim. Müşteri hizmetlerini arayıp internetimin iptal edilmesi talebinde bulunduktan sonra tekrar JetFatura daki kota detaylarıma baktım. Ne göreyim, Gönderilen kısmında 4 MB yazıyor. Her halde ben Biri Müşteri Hizmetleri ile konuştuktan sonra Gönderilen kısmını aktif etmiş olsalar gerekki 4 MB ‘lık bir video dosyası upload etmiştim onu sisteme yansıtmışlar ;(

Yukarıdaki resimde de belirttiğim gibi Gönderilen kısmına nasıl olduysa 4 MB eklemişler. Halbuki ben müşteri hizmetleri ile konuştuğumda Gönderilen dosyalar Alınan kısmına eklenir diyordu. Ama bizim müşteri hizmetleri ile görüşmemiz bittikten sonra İşlem tersine dönmüş, Upload ettiğim yani gönderdiğim videolar Alınan değilde Gönderilen kısmına eklenmiş. Hayret!


Gördüğünüz gibi bu işte bir çelişki olduğu apaçık ortada…
Daha öncede dediğim gibi bu ay ben çok video, resim ve müzik gönderimi yaptım. Aşağıdaki resimden de göreceğiniz üzere bu ay gönderilen kısmında hep 0 KB yazıyor. Ama dikkat edin yukarıdaki resimde bugün saat 17:43 itibariyle Gönderilen kısmı 4 MB olmuş. Biri Müşteri hizmetleriyle saat 16:00 da görüşme yapmıştım. İşte tamda bu saatten sonra Jetfaturada Gönderilen kısmına ekleme yapılmış. Yani Biri Adsl İnternet servisinin uygulamalrı ile söyledikleri çelişiyor.

Aşağıdaki resim yukarıdaki resimdeki kota detayımın devamıdır.


Yorum yapın