M.E.B. Yasaklı Sitelere Girme [Hotspot Shield 1.52]

Milli Eğitim Bakanlığı’ nın okullardaki internet erişimine filtre uygulayarak her siteye girmenize izin vermiyor. Örneğin bu kısıtlamalar sayesinde facebook, resim yükleme ve rapidshare gibi dosya indirme sitelerine giremiyorsunuz. Bu gibi durumlarda daha önceden kullanılan ultrasurf programıda artık işe yaramamaktadır.

Meb ‘in internet sitelerindeki bu kısıtlamayı kaldırmak ve sorunsuz sörf yapmak için Hotspot Shield Launch programını kullanmanız gerekiyor. Buek yapmanız gereken programı kurduktan sonra görev çubuğunda saatin yanındaki programın simgesi üzerinde sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. 10-15 saniye sonra simge yeşil renge dönüştüğünde “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Ben bu programın Hotspot Shield 1.52 sürümünü kullanarak sorunsuz bir şekilde tüm sitelere girebiliyorum.

Programın diğer özellikleri;
Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikelerine karşı sisteminizi korur. E-mail Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi halka açık Wi-Fi’lerde hackerler tarafından ele geçirilmeye çalışılır. Standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield sizi bu tür tehlikelerden korumak üzere geliştirilmiş bir yazılımdır.

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebiliyor. Bu sayede e-mail, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamıyor.

Ayrıca Hotspot Shield programı yasaklı sitelerede girebilirsiniz. İstediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

ÖNEMLİ;Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

ÖNEMLİ; Program indirilirken içindeki reklam yazılımı nedeniyle truva atı olabilir uyarısı veriyor. siz yine de programı virüs taramasından geçirmeden kurmayınız.

Hotspot Shield 1.52 [5.45 MB]


Dosya Şifresi: enesbayram

“M.E.B. Yasaklı Sitelere Girme [Hotspot Shield 1.52]” üzerine 4 yorum

 1. hocam saygılar.
  yalovadan sınava girdim. Cevaplarımı aldım. puanım 76 sizce ihtimal yüzde kac umudum yok. bu sınavlarda torpil dönüyomu?

  @Cevap:
  Atamalar türkiye geneli yapılmayacak, her il kendi içerisinde atamaları yapacağı için kaç puanla atanır hakkında yorum yapmamız mümkün değil. Torpil olayı yok.

  Cevapla
 2. selam öncelikle , bende yalovadan girdim sınava. uğur bey siz önlisans mezunu olrak mı girdiniz sınava yoksa lisans mı yada ilkokul mu bilgilendirirseniz sevinirim. ben 84 puan bekliyorum ama bakalım nasipten öte yol olmaz .torpil olmasın hakkımızı alalım yeter .hakkımızda hayırlısı olsun

  Cevapla
 3. ben berqay beyle cok ateslliyim sexiyim alirim akliniz tellerimle sevismesinizi istiyorum hadi beyler sikin beni ihhhhh

  Cevapla

Yorum yapın