AVG 2011 Free Edition Anti-Virüs Türkçe FULL İndir

AVG Free Edition güzel ve iyi bir antivirüs programı olmasının yanısıra ücretsizdir.AVG Free Edition basit ve ev kullanıcıları için çok basit uygulanan bir programdır.Milyonlarca kişinin kullandığı bu program her daim güncellenen yapısıylada güçlü bir koruma sağlamaktadır.

AVG Free Edition ile Rapid virüs veritabanı güncellemeleri her zaman açık olan bu program yüksek derecede koruma sağlıyor. Yerleşik koruma kalkanı, e-posta tarayıcı, eklentiler, istek üzerine veya otomatik tarama ve testler ile mümkün olan en üst düzey korumayı sizlere sağlayan bu ücretsiz yazılım bilgisayarınızın performansında hiçbir yavaşlamaya da sebep olmuyor.
AVG Resident Shield (Yerleşik Koruma Kalkanı) ile gerçek zamanlı bir koruma yapabileceğiniz, güncellemeleriyle sürekli en yeni tehlikelere karşı korunabileceğiniz, zarar gören veya enfekte olan dosyalarınıza en güvenli müdahaleleri yapabileceğiniz ücretsiz AVG antivirüs programı son versiyonu ile gelişmiş polymorphic virüs yakalama ve gelişmiş yardım özellikleriyle ön plana çıkıyor.


AVG Free Edition bu sürümü ile AVG Free Edition kullanıcılara entegre edilmiş spyware (casus yazılım) koruması ve yeni LinkScanner özelliği ile kullanıcılara Google, Yahoo ve MSN aramalarını değerlendirme şansını veriyor. Ayrıca birçok güncelleme, eklenti ve hata düzeltimide yenilenen sürümle gerçekleştirilmiş bulunuyor.

AVG Anti-Virus Free Edition 2011 Özellikleri

  • Güvenle sörf ve arama yapın AVG LinkScanner® ile gerçek zamanlı koruma
  • AVG Sosyal Ağ Koruması ile sosyal ağlarda korunmaya devam edin
  • Daha hızlı çalışan bir bilgisayarın keyfini çıkarın AVG Smart Scanning bilgisayarınızın başında olmadığınızda çalışır ve geri döndüğünüzde düşük öncelikli moda döner
  • AVG Topluluk Koruma Ağı’ndan ve AVG Koruyucu Bulut Teknolojisi’nden gelen en yeni tehdit bilgileri ile güncel kalın

.:AVG 2011 Free Edition Sistem Gereksinimleri:.
Minimum
· Intel Pentium CPU 1.5 GHz
· 500 MB of free hard drive space
· 512 MB of RAM memory Tavsiye Edilen
· Intel Pentium CPU 1.8 GHz
· 600 MB of free hard drive space
· 512 MB of RAM memory

AVG Anti-Virus Free 2011 v10.0.0.1191 (4.41 MB)
İndirmek için TIKLAYIN

“AVG 2011 Free Edition Anti-Virüs Türkçe FULL İndir” üzerine 3 yorum

Yorum yapın